влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходинка дубова 800-1500 мм/300 мм/40 мм
Сходинка - це поперечний елемент сходів, що слугує опорою для ніг при підйомі і спуску. Сходи складаються з маршів і майданчиків. Число маршів у сходах залежить від висоти поверху, кута нахилу і числа сходинок у марші. Такі сходи міцні та надійні, вони додадуть комфорту вашій домівці.
Виготовляємо також кутові сходинки і надаємо послуги покриття сходин стійким 2-х компонентним лаком та морилкою.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині дуб.
Конструкція - цільноламельна.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Москалик Іван Романович |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Дерево |
| Порода дерева | Дуб |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 1 530 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.

