влевовправо

Підперильник дубовий 80х20х1500 мм
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026285 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підперильник дубовий 80 мм/ 20 мм/ 1000-4000 мм
Підперильна планка додає поруччю більш об'ємного вигляду. Також вона додатково зміцнює конструкцію та полегшує процес кріплення балясин.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — дуб.
Конструкція - зрощена.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Дуб |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Покриття | Без покриття |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 285 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.


