
Підбалясник дубовий 100х40х1500 мм
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026465 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підбалясник дубовий 100 мм/40 мм/ 1500 мм
Підбалясна планка стабілізує конструкцію, зміцнюючи її. Являється незамінним елементом для завершення робіт зі сходами.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — дуб.
Конструкція - зрощена.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Дуб |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Покриття | Без покриття |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 465 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.
