
Підсходинка дубова 1100х200х20 мм
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026655 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсходинка дубова 800-1500 мм/ 200 мм/ 20 мм
Підсходинки для сходів - це елемент конструкції, який відповідає за висоту сходинки. Вони встановлюються вертикально на косоур - несучий елемент сходових маршів.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині дуб.
Конструкція - цільноламельна.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Дерево |
| Порода дерева | Дуб |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 655 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.
