влевовправо

Сходинка букова 1100х300х40 мм А/В
- В наявності
1 155 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходинка - це поперечний елемент сходів, що слугує опорою для ніг при підйомі і спуску. Сходи складаються з маршів і майданчиків. Число маршів у сходах залежить від висоти поверху, кута нахилу і числа сходинок у марші. Такі сходи міцні та надійні, вони додадуть комфорту вашій домівці.
Виготовляємо також кутові сходинки і надаємо послуги покриття сходин стійким 2-х компонентним лаком та морилкою.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — бук.
Конструкція - цільноламельна.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Москалик Іван Романович |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Дерево |
| Порода дерева | Бук |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 1 155 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в поліетиленову плівку, при відправленні на відділенні перевізника доупаковується за рахунок клієнта.



