влевовправо

Підбалясник буковий 80х40х4000 мм
- В наявності
960 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підбалясник буковий 80 мм/ 40 мм/ 1000-4000 мм
Підбалясна планка стабілізує конструкцію, зміцнюючи її. Являється незамінним елементом для завершення робіт зі сходами.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — бук.
Конструкція - зрощена.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Бук |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Покриття | Без покриття |
| Довжина | 4000 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 960 ₴



