влевовправо

Підсходинка букова 1100х195х20 мм зрощ.
- В наявності
374 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсходинки для сходів - це елемент конструкції, який відповідає за висоту сходинки. Вони встановлюються вертикально на косоур - несучий елемент сходових маршів.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — бук.
Конструкція - зрощена.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Дерево |
| Порода дерева | Бук |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 374 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.



