влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблевий щит 40 мм/600 мм/1300 мм Цільноламельний
Меблевий щит - це клеєна дерев'яна дошка, яка використовуються для сходових площадок, забіжних (кутових) сходинок, а також для стільниць. Виготовляється з надійного екологічного матеріалу, який має тривалий термін експлуатації.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — бук.
Конструкція - цільноламельна.
Вид покриття - без покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Бук |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ґатунок якості | В/З |
| Тип щита | Цільноламельний |
| Вологість | 8 % |
- Ціна: 3 198 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.


