Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсходинка дубова 800-1500 мм/ 200 мм/ 20 мм
Підсходинки для сходів - це елемент конструкції, який відповідає за висоту сходинки. Вони встановлюються вертикально на косоур - несучий елемент сходових маршів.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — дуб.
Конструкція - цільноламельна.
Вид покриття - без покриття.
Напишіть нам у Viber +380960072513| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Дерево |
| Порода дерева | Дуб |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Вологість | 8 |
- Ціна: 536 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.

