влевовправо

Меблевий щит бук 40х900х1200 мм зрощ.
- В наявності
3 240 ₴
+380 (96) 007-25-13
Менеджер
- +380 (50) 225-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблевий щит бук 40 мм/ 900 мм/ 1200 мм Зрошений
Меблевий щит - це клеєна дерев'яна дошка, яка використовуються для сходових площадок, забіжних (кутових) сходинок, а також для стільниць. Виготовляється з надійного екологічного матеріалу, який має тривалий термін експлуатації.
Виготовлено в Україні.
Матеріал виробу - масив дерева.
Порода деревині — бук.
Конструкція - зрощельна.
Вид покриття - без покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Бук |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ґатунок якості | В/З |
| Тип щита | Цільноламельний |
| Вологість | 8 % |
- Ціна: 3 240 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в спеціальну транспортну поліетиленову плівку.


